Projektid

Pilve Kodud

Kiili
12 kortermaja
2024 kevad
AB Korrus
Riser Ehitus OÜ

Muretuks eluks loodud kodud

Pilve Kodud on hoolikalt läbimõeldud uusarendus Kiili alevikus. Kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel: lasteaiad, koolid, kauplused ja söögikohad. Tallinna ja Pilve Kodude vahel on suureparane ühendus nii auto kui ühistranspordiga.

Korterelamute kompleksi väliruumi kujundamisel on arvestatud, et elanikel peab olema võimalus mugavalt oma kodu ümbrust kasutada lähirekreatsiooniks, puhkamiseks, mängimiseks, looduses viibimiseks. Iga korterelamu juurest pääseb nn ringrajale, mis moodustab kogu kvartalis katkematu trajektoori, läbides erinevad huvipakkuvaid punkte – mänguplatsid, palliväljakud, liumägi, pinkidega puhketaskud. Ringrada on turvaliselt sõidukiliiklusest eraldatud kõrg- ja madalhaljastusega.

Korterid on hoolikalt läbi mõeldud planeeringutega, luues võimalikult nutikat ruumikasutust. Korterid on suurte akendega ning valgusküllase. Korteritele lisavad avarust terrassid esimese korruse korteritel, kõigil teise ja kolmanda korruse korteritel rõdud .

Vaikne ja privaatne piirkond Kiilis

Erilist tähelepanu on pööratud tekkiva kvartali maastikuarhitektuurile. Muruküngaste vahel looklev terviserada ühendab mänguväljakuid, palliplatse ja privaatseid puhetaskuid. Rõõmu õues liikumisest leiab siin nii noor kui vana

A energiaklass

Etapiliselt rajatakse 12 mõnusa suurusega korterelamut, mida iseloomustavad hubased planeeringud ja kvaliteet.

Hoonest

Põhjuseta ei öelda, et ”minu kodu on minu kindlus”. Pilve Kodud rajatakse raudbetoonelementidest, mis tagavad hoonetele pika ja turvalise eluea ning madalamad hooldus- ja halduskulud.